Systemy wentylacyjne

  • PremiVent
    PremiVent

    System wentylacyjny PremiVent ze zintegrowanym czujnikiem, służącym do odzyskiwania ciepła to inteligentne rozwiązanie. Jeszcze przed wprowadzeniem na rynek, PremiVent został wyróżniony nagrodą za innowacyjny produkt 2011 roku przez niemiecką organizację BAKA e.V. Łatwy montaż systemu przy wymianie okien sprawia, że można go stosować zarówno na etapie renowacji, jak i z przeznaczeniem do segmentu nowego budownictwa….

  • AirTronic
    AirTronic

    W przeciwieństwie do typowych okien ze zintegrowanym systemem wentylacji, dzięki AirTronic osiąga się lepszy przepływ świeżego powietrza w budynku. KÖMMERLING AirTronic pasuje do wszystkich systemów 70 mm i 88 mm. Wyróżnia się łatwą techniką montażu: wielkość 1,9 x 47 mm pozwala na niewidoczny montaż na lub przy ramie. System odprowadza w sposób kontrolowany wilgoć z budynku i…

KÖMMERLING

Ekonomia, elegancki design, funkcjonalność, parametry fizyczno-mechaniczne, ochrona środowiska oraz pełna odpowiedzialność za zasoby naturalne są dla nas najwyższymi priorytetami. Jak przystało na firmę z ponad 100-letnią tradycją, nie spoczywamy na laurach i wciąż umacniamy naszą pozycję – wiodącego producenta profili okiennych i drzwiowych z tworzyw sztucznych.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Profine Polska Sp. z o. o.
ul. Strachowicka 40
54-512 Wrocław

Telefon: +48 71 347-11-60 do 63
Fax: +48 71 354-71-62
E-mail: biuro@profine.pl

Back to Top