KÖMMERLING EuroFutur

  • KÖMMERLING EuroFutur Elegance
    KÖMMERLING EuroFutur Elegance

    KÖMMERLING EuroFutur Elegance to wielokomorowy system o 70 mm głębokości budowlanej. Cechuje go wyjątkowa estetyka i elegancja. Definiuje nową estetykę okien z tworzywa sztucznego. System wyróżnia się eleganckimi zaokrągleniami ościeżnic i skrzydeł, podnosząc wartość optyczną nieatrakcyjnych fasad, nadając im nową jakość. Głównym elementem jest innowacyjne, maksymalnie wykorzystujące komorę, wzmocnienie stalowe, zapewniające wysoką stabilność konstrukcji okiennej….

  • KÖMMERLING EuroFutur Classic
    KÖMMERLING EuroFutur Classic

    KÖMMERLING EuroFutur Classic to wielokomorowy system o 70 mm głębokości budowlanej do produkcji okien i drzwi z tworzyw sztucznych. Innowacyjne, chronione patentem, wzmocnienie stalowe poprawia sztywność i statykę okna. System posiada – już w wersji podstawowej – znakomite parametry w zakresie ochrony termicznej i akustycznej. Współczynnik izolacyjności cieplnej i akustycznej można podwyższyć poprzez stosowanie specjalnych…

KÖMMERLING

Ekonomia, elegancki design, funkcjonalność, parametry fizyczno-mechaniczne, ochrona środowiska oraz pełna odpowiedzialność za zasoby naturalne są dla nas najwyższymi priorytetami. Jak przystało na firmę z ponad 100-letnią tradycją, nie spoczywamy na laurach i wciąż umacniamy naszą pozycję – wiodącego producenta profili okiennych i drzwiowych z tworzyw sztucznych.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Profine Polska Sp. z o. o.
ul. Strachowicka 40
54-512 Wrocław

Telefon: +48 71 347-11-60 do 63
Fax: +48 71 354-71-62
E-mail: biuro@profine.pl

Back to Top