KÖMMERLING EuroFutur Classic

KÖMMERLING EuroFutur Classic

KÖMMERLING EuroFutur Classic

KÖMMERLING EuroFutur Classic to wielokomorowy system o 70 mm głębokości budowlanej do produkcji okien i drzwi z tworzyw sztucznych. Innowacyjne, chronione patentem, wzmocnienie stalowe poprawia sztywność i statykę okna. System posiada – już w wersji podstawowej – znakomite parametry w zakresie ochrony termicznej i akustycznej. Współczynnik izolacyjności cieplnej i akustycznej można podwyższyć poprzez stosowanie specjalnych szyb zespolonych. Najwyższy poziom zabezpieczenia antywłamaniowego można uzyskać dzięki dodatkowym okuciom, szybom antywłamaniowym oraz uchwytom zatrzaskowym.

WIĘCEJ O SYSTEMIE TUTAJ

  • Profile dostępne w dwóch wariantach spełniających wymogi RAL A oraz RAL B;
  • Stabilny przekrój profili ze znakomitą statyką sprzyjającą długowieczności okna;
  • Znakomite współczynniki izolacyjności termicznej i akustycznej;
  • Współczynnik przenikania ciepła Uf dla wersji niezlicowanej 1,3 W/(m2K), dla wersji półzlicowanej 1,2 W/(m2K)
  • Wąski profil z delikatnie zaokrąglonymi krawędziami;
  • Bogata paleta kolorów – profile powlekane jedno- lub dwustronnie okleiną o strukturze drewna lub o strukturze uniwersalnej z fakturą gładką lub wytłaczaną; Opcja zastosowania nakładek aluminiowych AluClip oraz AluFusion;
  • Bezołowiowa ekotechnologia Greenline.

System KÖMMERLING EuroFutur Classic dostępny jest w dwóch wariantach z różnymi geometriami skrzydeł (wersja 5- i 6-komorowa):

Wersja niezlicowana – cechuje ją klasyczna, prosta, ponadczasowa stylistyka, pasująca doskonale do wszystkich stylów fasad, w tym także do starego budownictwa.

KOEMMERLING_EuroFutur_Classic_wersja_niezlicowana

Wariant półzlicowany spełnia wymogi nowoczesności, a dzięki dodatkowym komorom osiąga jeszcze lepsze parametry izolacyjności termicznej.

KOEMMERLING_EuroFutur_Classic_wersja_polzlicowana

Bogaty asortyment ościeżnic, skrzydeł, słupków stałych i ruchomych umożliwia wykonanie dowolnej konstrukcji okiennej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb.

Koemmerling_EuroFutur_Classic

KÖMMERLING

Ekonomia, elegancki design, funkcjonalność, parametry fizyczno-mechaniczne, ochrona środowiska oraz pełna odpowiedzialność za zasoby naturalne są dla nas najwyższymi priorytetami. Jak przystało na firmę z ponad 100-letnią tradycją, nie spoczywamy na laurach i wciąż umacniamy naszą pozycję – wiodącego producenta profili okiennych i drzwiowych z tworzyw sztucznych.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Profine Polska Sp. z o. o.
ul. Strachowicka 40
54-512 Wrocław

Telefon: +48 71 347-11-60 do 63
Fax: +48 71 354-71-62
E-mail: biuro@profine.pl

Back to Top