Filozofia

KÖMMERLING to ponad 100-letnia historia sukcesu, ściśle związana z osiągnięciami Partnerów!

Myślenie systemowe to dla KÖMMERLING nie tylko harmonijny, ekskluzywny asortyment produktów, lecz także szczególna dbałość o wszystkie etapy kształtowania produktu – począwszy od badań i rozwoju, poprzez produkcję, aż do profesjonalnego zastosowania oraz ponownego wykorzystania zużytych materiałów, zgodnie z koncepcją zrównoważonego rozwoju.

Myślenie środowiskowe – o przyjazność naszych produktów dla zdrowia i środowiska naturalnego troszczymy się już od momentu produkcji surowców. Wytwarzanie naszych profili jest zgodne z najnowszą wiedzą techniczną i przepisami prawa. Wszystkie profile wytłaczane są z zastosowaniem bezołowiowych stabilizatorów cynkowo-wapniowych w ekotechnologii Greenline. Jako członek REWINDO – serwisu recyclingu okien – zobowiązaliśmy się do odzyskiwania surowca ze starych okien i odpadów produkcyjnych z PVC. 

Myślenie partnerskie – szczególną wagę przykładamy do partnerskiej współpracy z naszymi Kontrahentami. Rośniemy w siłę i nieustannie się rozwijamy z myślą o naszych Klientach.  Profesjonalna opieka nad naszymi Partnerami, doradztwo oraz fachowy serwis to główne wyznaczniki naszego działania. Oferujemy rozległe programy szkoleniowe w zakresie produktów, technik sprzedaży, informacji technicznych oraz warsztatów praktycznych.

Myślenie jakościowe – najwyższa jakość naszych produktów to dla nas podstawa. Szeroki asortyment produktów Premium spełnia największe wymagania Klientów oraz pokrywa każdą niszę rynkową. Pracujemy w strukturze kompletnego, w pełni odtwarzalnego systemu jakościowego – od fazy rozwojowej produktu, aż do etapu dystrybucji. Krytyczne badanie produktów wykonywane jest przez niezależne instytuty badawcze. Certyfikat ISO 9001 został nam nadany przez brytyjski instytut BSI.

koemmerling_filozofia

Myślenie ekonomiczne – systemy okienne i drzwiowe marki KÖMMERLING spełniają najwyższe parametry izolacyjności termicznej. Pozwalają znacznie zaoszczędzić na kosztach ogrzewania oraz zwiększają komfort życia. Wymiana okien to ważny etap energetycznej renowacji domu. Stare okna mają bowiem nawet 40% udział w łącznych stratach energii w domu. Zadaniem okien powinno być zatrzymanie cennego ciepła wewnątrz. Jednak według statystyk ponad 2/3 wszystkich okien wymaga modernizacji lub wymiany. Wymiana okien pozwala na znaczną redukcję strat ciepła, a tym samym zużycia energii. W przypadku przemyślanej modernizacji czy renowacji warto więc zająć się tym, co naprawdę jest ważne. Dzięki nowym oknom oszczędzamy energię!

KÖMMERLING

Ekonomia, elegancki design, funkcjonalność, parametry fizyczno-mechaniczne, ochrona środowiska oraz pełna odpowiedzialność za zasoby naturalne są dla nas najwyższymi priorytetami. Jak przystało na firmę z ponad 100-letnią tradycją, nie spoczywamy na laurach i wciąż umacniamy naszą pozycję – wiodącego producenta profili okiennych i drzwiowych z tworzyw sztucznych.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Profine Polska Sp. z o. o.
ul. Strachowicka 40
54-512 Wrocław

Telefon: +48 71 347-11-60 do 63
Fax: +48 71 354-71-62
E-mail: biuro@profine.pl

Back to Top